Łóżeczko turystyczne – czym się kierować przy zakupie?

Dużo podróżujemy? A może mamy piętrowy dom, gdzie w sypialni stoi drewniane łóżeczko naszego maluszka, a my większość czasu spędzamy z nim w różnych pomieszczeniach na parterze? W takich przypadkach idealnie sprawdzi się łóżeczko turystyczne. Jest ono mniejsze, łatwo się je składa, złożone nie zajmuje wiele miejsca, a rozłożone posiada kółka, które sprawiają, że bez problemów będziemy mogli je przesunąć z miejsca na miejsce.

To też oznacza, że w razie częstych podróży, takie łóżeczko turystyczne będzie idealnym rozwiązaniem – Sklep Bikeovo.

Kiedy wybrać łóżeczko turystyczne?

Jeśli wybieramy się w podróż i nie chcemy spać z dzieckiem w jednym łóżku, to z pewnością idealnie sprawdzi się łóżeczko turystyczne.

Złożone nie zabiera wiele miejsca, nie jest ono ciężkie, a to oznacza, że spokojnie zmieści się w każdym samochodowym bagażniku. Dodatkowo takie łóżeczko turystyczne jest łatwe do złożenia i rozłożenia, co oznacza, że nie zajmie to zbyt wiele czasu.

Jednak zanim wybierzemy konkretny model, najpierw powinniśmy się upewnić, że posiada on odpowiednie certyfikaty.

Na co patrzeć wybierając łóżeczko turystyczne?

W czasie wybierania łóżeczka turystycznego, powinniśmy sprawdzić łatwość jego składania i rozkładania, wagę, rozmiar, jak i to czy posiada pokrowiec ochronny, w którym będziemy mogli je przechowywać.

Dodatkowo jeszcze powinniśmy wiedzieć, że czasami łóżeczko turystyczne z jednej strony posiada zamykany otwór, który możemy pozostawić otwarty, aby dziecko samo mogło do niego swobodnie wchodzić. Warto wiedzieć, że łóżeczko turystyczne może nam być oferowane w różnych wersjach.

To oznacza, że znajdziemy takie z kieszenią na przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy, jak i takie z szufladą. Mogą mieć różne materace, jak i niektóre posiadają przewijaki.

Dlatego, zanim zdecydujemy się na konkretne łóżeczko turystyczne, powinniśmy poświęcić trochę czasu, aby zapoznać się z jak największą ilością różnych produktów, by wybrać to, które najlepiej będzie odpowiadało na nasze oczekiwania..