Kasy dla taksówek

Wśród licznych kas różnego rodzaju i typu wyróżnić można kasy specjalizowane, w tym szczególny ich typ – kasy dla taksówek. Kasy te służą przede wszystkim do wystawiania paragonów oraz rejestrowania danych fiskalnych. Za ich pomocą wystawiać można paragony, drukować raporty, itp., czyli wykonywać wszystkie typowe czynności, jakie dostępne są w przypadku każdej kasy fiskalnej.

Specjalizacja kas zezwala na wykonywanie szeregu czynności, które typowe są wyłącznie w grupie taksówkarzy. Przykładem takiej właśnie kasy może być Vega Taxi, która przeznaczona jest wyłącznie do pracy tej grupy zawodowej. Zaawansowane techniki mikroelektroniki sprawiają, iż kasa ta jest bardzo zaawansowana i nowoczesna, a dzięki konsultacjom poczynionym wśród taksówkarzy, spełnia ona ich oczekiwania oraz odpowiada na potrzeby. To bardzo zaawansowane urządzenie o wielu możliwościach.

Jego gabaryty nasuwają na myśl, iż mamy do czynienia z kalkulatorem, gdy tymczasem do dyspozycji oddane zostało urządzenie o bardzo wysokim stopniu zaawansowania technologicznego.